Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

LİG TV PLAYER

YazarMesaj
By AreS

By AreS

LİG TV PLAYER Empty
MesajKonu: LİG TV PLAYER   LİG TV PLAYER Icon_minitimePaz Mart 29, 2009 1:59 pm

3 Ayrı Kategoriye Ayırdım Bu Sefer Sadece Turkcell Super Lig Yok

- Turkcell Super Lig

- Bank Asya Birinci Ligi

- Fortis Türkiye Kupası

Olarak 3 Ayrı Kategori Haline Getirdim....

+ Göründüğü Üzere Maçların Yayın Saatleri Eklendi Bu Özellik Şuanda Sadece Turkcell Super Lig İçin Vardır...

Bu Özellik Sadece Uygulamayı İlk Çalıştırdığınızda Ekrana Gelecektir...

Sol Yandan (Yayının Olduğu Zamanlar) İzlenmek İstenen Lig Veya Kupa Seçildiği Takdirde Yayın Akışı Ekranına Geri Dönüş Yoktur...

Gene Sol Mavi Çerçeve İçindeki Kapat Tuşuyla Birlikte Dört Ayrı Özelliği Olan İkonlar Bulunmakta...

Kapata En Yakın Bulunan İkonda Yayını Hangi Koşullarda İzleyebileceğiniz, İzledikten Sonra Kotalı Kullanıcıysanız Ne Kadar Kota Kullanacağınıza Dair Bilgiler Vardır...

Onun Bir Yanında Ki İkonda İse Muhakkak Göz Atmanız Gereken Yerdir... Bildiğiniz Üzere Yayını Veren Site Türk Telekom Tarafından Ulaşılamaz Siteler Listesine Eklenmiştir. Bu Ulaşılamazlık Olayını Çözmek İçin DNS Ayarları İle İlgili Açıklama Vardır...

En Sondaki İkona İse Baksanızda Olur Bakmasanızda Sürüm Bilgisi, RootinG ForceD Ulaşım Adresi Ve Hazırlayana Ait Bilgiler Var...

Son Olarak Belkide En Önemlisi Bu Sorun Bende Mi Sadece Çözemedim Test Etmesi İçin Verdiğim Arkadaşların Başına Gelmedi... Eğer Maç Saatinde Baktınız Yayın Yok Uygulama Üzerinde Maç İzleme Yeri Açıkken " F5 " Tuşuna Basınız Sorununuz Düzelecektir... Eğer Böyle Bir Sorunla Karşılaşırsanız Bunu Yapmanız Tavsiye Edilir.

http://www.upload.gen.tr/d.php/s5/16zfw0ud/lig.rar.html
http://www.muratcelepci.hareketforum.net

LİG TV PLAYER
1 sayfadaki 1 sayfası